Biuro w Warszawie

Pin+48 22 101 20 01
info@cswp.pl

Biuro w Katowicach

Pin+48 32 205 02 85
info@cswp.pl

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Zastrzeżenia prawne

Firma CSWP Audyt Prosta Spółka Akcyjna („CSWP”) świadczy usługi przede wszystkim w zakresie audytu finansowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego i transakcyjnego oraz outsourcingu specjalistów w dziedzinie rachunkowości, finansów i audytu wewnętrznego.

Witryna internetowa „cswp.pl” („Witryna”) zawiera treści, które dotyczą działalności CSWP oraz inne informacje, które mogą być interesujące dla jej użytkowników. Zamieszczenie tych informacji w Witrynie nie ma charakteru świadczenia jakichkolwiek usług doradczych lub innych. Niektóre linki umieszczone w Witrynie są powiązane z zasobami stron trzecich, za które CSWP nie ponosi odpowiedzialności. Pomimo starań podjętych w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji, istnieje ryzyko ich dezaktualizacji lub występowania nieścisłości. CSWP nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności ani nie gwarantuje poprawności i kompletności informacji prezentowanych w Witrynie.

Właścicielem niniejszej witryny internetowej jest CSWP Audyt Prosta Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa do Witryny są zastrzeżone.